Czech English German

Nové webové stránky Bikers Crown

Jak už všichni jistě víte, letos naše společnost oslavila 15 let na trhu a při této příležitosti jsme zapracovali i na nových webových stránkách Bikers Crown, na kterých najdete mnohem více užitečných informací nejen o Bikers Crown, ale také pruduktech z naší nabídky. 

Celý web je strukturován do přehledné formy, takže by se tu měl jednoduše orientovat každý uživatel. V horní liště hledejte důležité informace o našich službách jako je V.I.P. program, zákaznická online podpora nebo půjčovna přívěsných vozíků a motocyklů. V sekci Logistika a doba doručení se dočtete, jak složitý proces je vlastní zásobování našich 10 kamenných prodejen. Dozvíte se, kdy můžete očekávat svoje zboží, když nakupujete přes eshop a pokud máte zájem pracovat v našem týmu, který momentálně čítá 90 zaměstnanců, tak i aktuální nabídku volných pracovních pozic. 

V hlavní modré liště najdete základní rozcestník pro vstup do eshopu. Velkoobchodní partneři mají možnost vstupu do dealerské zóny pod odkazem Prodejci, kde najdete i rozsáhlý seznam všech prodejních míst našich značek. 

Sháníte-li kontakt na naše kamenné prodejny, klikněte na odkaz Kamenné prodejny. Dozvíte se zde všechny důležité informace o našich prodejnách včetně akcí jednotlivých poboček, fotogalerie prodejen nebo pokud se chystáte na jednu z nich na motorce, tak i aktuální počasí v dané lokalitě. Nabízíme vám zde možnost ohodnocení prodejny prostřednictvím jednoduchého formuláře. Pokud jste byli s danou pobočkou spokojeni nebo ne, dejte nám to vědět. Každý názor je pro nás důležitý!

Nepřehlédněte odkaz Představení značek, kde se dozvíte podrobnější informace o jednotlivých výrobcích... Sháníte-li třeba helmu na moto, stačí kliknout na uvedený tag (značku) Helmy a načtou se vám všichni výrobci, od kterých máme v nabídce motocyklové helmy. Stačí si pak jen už vybrat... 

Kdo by se chtěl dozvědět něco více o naší firmě, může si pročíst do podrobna historii, která sahá až do roku 2000 nebo navštívit archív novinových a internetových článků v sekci Napsali o nás. Na stránkách uvádíme i základní informace o celé organizační struktuře Bikers Crown, vzdělávání zaměstnanců, vlastní výrobě či distribuci. 

Jakékoliv náměty na zlepšení vítáme, takže pokud se chcete podělit o dojmy z nových stránek nebo vám tu něco chybí, napište nám na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Oceníme každý dobrý nápad i podloženou kritiku.

Věříme, že se vám naše nové stránky budou líbit!

Tým Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax