Czech English German

Ohlednutí za OPEN DAYS Ostrava

9. července 2016 proběhlo oficiální otevření NOVÉ ostravské pobočky Bikers Crown, která se přestěhovala z Domu motocyklů do Frýdlantské ulice. Na tuto sobotní akci byl připraven celodenní doprovodný program, kde kromě bohatého občerstvení vystoupila i hudební skupina NO STRESS, v odpoledních hodinách předvedli své kousky dva špičkoví čeští stunt rideři - Přema Vaněk a Pavel Korych. Pro zákazníky Bikers Crown byla na této pobočce navíc přichystána SLEVA -10% NA VŠE ! Počasí se vydařilo a děkujeme všem návštěvníkům, kteří se přišli podívat a těm, kterým to nevyšlo, srdečně zveme do jedné z nejmodernějších poboček Bikers Crown.

Fotografie/video z akce OPEN DAYS OSTRAVA


Naše nová prodejna se nachází přímo vedle frekventované rychlostní komunikace ulice Místecká vedoucí do centra a v těsné blízkosti vlakového nádraží Ostrava střed na ulici FRÝDLANTSKÁ. V blízkosti objektu se nachází OC Stará Karolína, OC Forum Nová Karolína, čerpací stanice OMV nebo autobazar AAA Auto. Sjezd z rychlostní komunikace k objektu je stejný jako pro  čerpací stanici OMV, parkoviště pro 20 vozů přímo u objektu.

Nyní vám můžeme poskytnout ještě bohatší nabídku než kdy dříve. Naše pobočka se stává jedním z největších motoshopů na Moravě. Už teď máte u nás možnost využít všech aktuálně probíhajících akcí. 

GPS souřadnice nové adresy jsou tyto: 50.0244506N, 14.3031631E

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax