Czech English German

Podařený víkend na MS v motokrosu v Lokti

Třináctý podnik sezony mistrovství světa v motokrosu zavítal do České republiky, konkrétně na závodní dráhu v Lokti nad Ohří. Bikers Crown ve spolupráci s IPONE - oficiálním partnerem celého podniku MS, zde měl prezentanční stánek produktů IPONE. Řada favoritů chyběla, protože buď do Čech nepřijeli kvůli zranění nebo se zranili v průběhu víkendu (smolaře sezóny Jeffrey Herlingse přejel v kvalifikaci jeho týmový kolega z loňského roku Jordi Tixier, vykloubyl mu kyčel a podle všeho se dosavadní lídr kubatury MX2 na motorku do konce sezóny už neposadí). V neděli se závodilo již na ostro a letos si popáté na svoje konto připsal celkové vítězství jezdec tovární Yamahy a nováček třídy MXGP Romain Febvre. Ve třídě MX2 získal celkové prvenství Valentin Guillod, jedoucí rovněž na Yamaze. Čeští jezdci Martin Krč a Jonáš Nedvěd nebodovali. V kategorii žen získala čtvrtý titul mistra světa Italka jedoucí na stroji Yamaha Kiara Fontanesi.

Velká cena České republiky se určitě povedla! Počasí vyšlo dokonale, dráha byla skvěle nachystaná a i když toho pořadatelé měli celý víkend až nad hlavu, patří jim velké díky za skvěle odvedenou práci. Všem návštěvníkům děkujeme za návštěvu našeho stánku a těšíme se zase na příští rok, neboť loketské serpentiny zůstanou v seriálu mistrovství světa minimálně další 2 roky.

Zvýhodněné balíčky IPONE, které jsme prodávali na akci, můžete zakoupit i na našem eshopu nebo na kamenných prodejnách Bikers Crown

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax