Czech English German

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Výfuky Remus, opravdu jde jen o frajeřinu?

Jedna část motorkářů si říká, na co jiný výfuk, když ten co mám funguje dobře? Pak je tu ale ještě jedna skupina lidí, kteří vyžadují speciálně laděný výfuk kvůli jeho dokonalému zvuku nebo vzhledu. Chtějí, aby jejich motorka byla zkrátka jiná - lepší! V mnoha případech se ale stává, že nezvolí úplně správnou značku a pak se diví, že jim technik na stanici technické kontroly neudělí STK kvůli homologaci nebo ho zahraniční policie pokutuje za nadměrný hluk. Rozhodně si tedy musíte dát při výběru jiného výfuku hodně záležet, protože investujete nemalou částku... My vám můžeme nabídnout výbornou variantu - rakouské výfuky od společnosti Remus, která se zabývá výrobou výfuků již od roku 1990. 

Podpořte Bikers Crown v soutěži ShopRoku 2017

Jste s naším internetovým obchodem Bikers Crown spokojeni? Budeme rádi, když nás podpoříte a dáte nám svůj hlas. Právě probíhá soutěž Shop roku 2017, do které byl zapojen i náš eshop. V Ceně popularity můžete hlasovat až do 28. 2. 2018. Stačí jen kliknout na banner Shop roku 2017 (dole), odeslat hlasovací formulář a potvrdit své hlasování kliknutím na link, který vám přijde do e-mailu. Hlasovat můžete jen jednou. Budeme vdečni za každý váš hlas!

Výherce bot Falco

V ČMN probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě skvělých sportovní bot Falco. Výherce si přišel pro výhru na brněnskou pobočku. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax