Czech English German

Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Hyperpro - přehled produktů

Společnost Hyperpro je již od roku 1992 specialistou na tlumiče řízení a nastvení podvozku motocyklů. V nabídce této holandské firmy naleznete více než 2 500 produktů pro více než 1 000 modelů motocyklů. Použitím produktů Hyperpro na svém motocyklu docílíte nejen kratší brzdné dráhy a lepší absorpci nerovností, ale také lepší stabilitu a kontrolu motocyklu. Tlumiče a pružiny Hyperpro vám poskytnou daleko lepší komfort a větší zážitek z jízdy. V tomto článku si představíme produkty Hyperpro a jejich hlavní vlastnosti.

Oslavte s námi M+D+Ž

Dnes je ten den, kdy bychom si měli více vzpomenout na všechny dámy, neboť datum 8. března připadá na oslavu Mezinárodního dne žen. Dámy to umí na silnici rozpálit stejně tak dobře jako chlapi, proto na ně v Bikers Crown nikdy nezapomínáme. V našem sortimentu nabízíme mnoho výrobků pro všechny aktivní i pasivní motorkářky. Pánové, pokud si chcete u "svých" žen opravdu šplhnout, zapomeňte na karafiáty a udělejte jim radost opravdovým dárkem. 

OLOMOUC

Skvělá zpráva pro všechny motorkáře z olomouckého kraje a okolí! 1. března 2018 jsme oficiálně otevřeli v OLOMOUCI novou prodejnu Bikers Crown. Navštivte naši novou pobočku v Holické ulici čp. 1237/32, ve které najdete široký sortiment pro opravdové motorkáře i jejich stroje. 

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 17 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax