Czech English German

Zima už letos nepřijde, sezóna začíná!

Už je to tady! Už je to tady!

Zimního počasí bylo letos jako šafránu, a začátek března už to nespraví. Současné denní teploty mezi +5 a +10 stupni nás budou doprovázet až do konce měsíce. Dokonce je pravděpodobné, že se v jeho pracovních dnech objeví někde i 12 °C. Aktuální výhled na březen naznačuje, že i tento měsíc by měl v naší zemi přinést teploty asi o 2 °C nad dlouhodobým normálem. Zimní počasí tedy už nečekáme. Stále ještě je možné, že i v polovině března může náhle přijít sníh do celé republiky. Pokud se tak stane, bude to ale jen krátkodobá záležitost.

Všichni jsme po zimě natěšeni až usedneme za řídítka svých strojů, ale tak jako tomu bývá z kraje sezony každým rokem, spousta motorkářů se ze svých cest ani nevrátí... I když lepší počasí láká motorkáře vyjet, je důležité, aby si všichni uvědomili rizika s tím spojená. Po zimě je na silnicích hodně výtluků a povrch je místy pokryt štěrkem. Zvyšuje se riziko smyku nebo najetí do narušeného místa a následného nezvládnutí stroje. Navíc jsme nebyli přes celou zimu na silnicích vidět a oči šoférů aut si zase musí zvykat na to, že nás budou potkávat. Důležité je respektování se navzájem. Motorkář často svojí rychlou a někdy i bezohlednou jízdou vytvoří velice nebezpečnou situaci, kterou nezkušený nebo stejně bezohledný řidič neodhadne, a dochází tak k tragédii.

!!! JEZDĚTE S ROZVAHOU A ROZUMEM !!!

!!! MYSLETE NA SVOJI BEZPEČNOST !!!

Všechny uvedené produkty již brzy na našem eshopu...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax