Czech English German

Coffee Bikers Crown

Stylové občerstvení Coffee Bikers Crown v podobě Airstreamu najdete před chlumeckou prodejnou Stylové občerstvení Coffee Bikers Crown v podobě Airstreamu najdete před chlumeckou prodejnou

Přijeď posedět

Stavte se na dobrou kávu v našem stylovém občerstvení. Nabízíme klobásy, hamburgery, párek v rohlíku, hranolky a něco na osvěžení - pivo, nealko Birell, kofolu a mnoho dalšího.

Otevřeno v motorkářské sezóně naproti naší prodejně v Chlumci nad Cidlinou.

Co je vlastně Airstream?

Před 80ti lety Wally Byam a jeho společnost Airstream nabídla Američanům nový způsob života... perfektní obytný přívěs, který je dostatečně lehký, aby mohl být tažen osobním automobilem, který poskytuje prvotřídní pohodlí kdekoliv na světě.

Po desetiletí používá NASA obytné vozy Airstream pro dvacetiminutovou cestu astronautů ze základny k jejich vesmírným korábům. Byl to právě Airstream upravený na mobilní karanténní jednotku, kam byli umístěni členové mise Apollo 11 po návratu z cesty na měsíc.

Luxusně vybavené karavany, přepravované vojenskými letouny, běžně používají na zahraničních cestách také vládní úředníci USA.

Wally Byam zemřel v roce 1962, ale jeho sen žije dál. Zaparkován v poušti, tažen po nekonečných amerických dálnicích, stejně jako v malé zemi uprostřed Evropy.

Více z této kategorie: « Tabulky velikostí Ke stažení »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax