Akční sleva na GPS ochranu před zloději Monimoto Motorcycle Tracker M7

Skvělá zpráva pro blížící se sezónu! účinná ochrana vaší motorky před zloději Monimoto Motorcycle Tracker 7 je nyní ve slevě! S tímto chytrým GPS vyhledávačem můžete svoji motorku nechat bez dozoru ve městě i přírodě. Lze ho libovolně přemisťovat na všechny vaše dopravní prostředky. Na jednom chytrém telefonu může operovat hned několik vyhledávačů a každý vyhledávač může být spárován až se třemi lokátory. V momentě, kdy detekuje Monimoto pohyb čili možnost krádeže, okamžitě posílá informaci na váš mobilní telefon – to vše v 50 sekundách. Funguje celosvětově, takže je vaše motorka chráněna téměř kdekoliv! Monimoto 7 používá novou LTE-M síť. Stejně tak funguje na 2G síti.

- Bezdrátový
- Je kompatibilní se všemi motocykly
- Plně přenosný
- Jednoduchá instalace
- Baterie a eSim karta jsou předem instalované a připravené k použití.
- Vodě a prachu odolný
- Přístroj odpovídá IP65
- Je kompatibilní s Android i Apple zařízeními
- Zařízení je dodáváno s vestavěnou celosvětově fungující e-Sim kartou
- V ceně je i lokátor na klíče, který lze zakoupit i samostatně


GPS ochrana před zloději
Monimoto Motorcycle Tracker M7

Cena: 3.690,- Kč
Cena: 2.990,- Kč

Do eshopu


Náhradní lokátor na klíče
Monimoto Key Fob KEY3

Cena: 890,- Kč

Do eshopu

 

 

DATOVÉ PŘIPOJENÍ

2 měsíce po zakoupení Monimoto Tracker 7 je připojení zcela zdarma. Poté se platí jednorázový poplatek 39 Eur ročně. Tato platba je možna pomocí aplikace, platební karty nebo Paypalem.

JAK TO FUNGUJE?

Monimoto reaguje automaticky, když se lokátor vzdálí od motocyklu na cca 30 m. Vyhledávač je neustále v pohotovosti a čeká na možný pohyb. Jakmile k němu dojde, upozorní vás pomocí informace na mobil, že zaznamenává podezřelou aktivitu (pohyb). Vyhledávač používá ke sledování jízdy LTE-M (LTE Cat-M1), 2G a GPS sítě. Stejně tak Bluetooth a akcelerometr. Zaznamenává polohu vašeho motocyklu na mapě v aplikaci každých 1-5 minut (interval lze nastavit v aplikaci) a posílá vám ji na mobil.

JEŠTĚ NEŽ SI VYHLEDÁVAČ MONIMOTO ZAKOUPÍTE

1) Monimoto Tracker 7 má jediný důležitý úkol: ochránit váš majetek před zloději. Nelze přes něj sledovat trasu jízdy ani jiné statistiky. Sledování se spustí pouze v případě, že systém detekuje možnou krádež. Není možné trasování spustit manuálně.

2) Po nainstalování aplikace a spárování vašeho telefonu s lokátorem, umístěte vyhledávač (tělo Monimoto Tracker 7) na váš motocykl. Buďte nápadití! Najděte na motorce takové místo, které zloděj nebude předpokládat. Před instalací vždy proveďte test spojení a nasimulujte krádež, abyste se ujistili, že systém správně funguje.

3) 95% motocyklů má spoustu míst, kam se dá Monimoto Tracker 7 ukrýt. Možná budete mít problém najít správné místo u naháčů, custom motorek a off-roadových strojů, ale určitě něco najdete! :-)

4) Monimoto pracuje s GPS signálem. Pro dosažení kýžených výsledků nainstalujte vyhledávač správně a před jízdou ho několikrát odzkoušejte.

5) Vzdálené regiony nemusí mít dostupné GPS pokrytí ani 2G nebo LTE Cat-M1 sítě. Stejně tak pouště a hory.

Užijte si jízdu! Monimoto se postará o bezpečnost...

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it