Náš tip: Kevlarové košile Rusty Pistons

Skvělým doplňkem pro jízdu na motorce jsou kevlarové košile, které jsou do letních měsíců naprosto ideální! Tyto košile jsou specialně vyvinuté pro komfortní a bezpečnou jízdu na motorce. Jsou vyrobeny ze 100% bavlny s olejovou úpravou, součástí jsou homologované chrániče loktů a ramen LEVEL 2 a jsou samozřejmě certifikované dle aktuální normy na level AA. Dostupné jsou v klasických velikostech a hned v několika barevných provedeních. Mrkněte na ně, jestli by se některá nehodila právě vám...

Košile mají kompletní podšití vrstvou aramidových vláken Kevlar® vyrobených progresivní technologií DuPont ™. Volitelně ji můžete vybavit i zádovým chráničem, abyste ještě více zvýšili svoji bezpečnost při jízdě. Kevlarové košile Rusty Pistons jsou ideální volbou pro uvolněnou jízdu a její pohodlí oceníte jak za řídítky vašeho stroje, tak i když zrovna neřídíte. Při jízdě v teplém letním počasí oceníte důmyslně zakomponovaný větrací systém: 2 větrací kapsy na hrudi,1 velká na zádech a extra 2 kapsy podpaží. 


Kevlarová košile Rusty Pistons
RPSWM41 Village blue

4.590 Kč

Do eshopu


Kevlarová košile Rusty Pistons
RPSWM42 Village grey

4.590 Kč

Do eshopu


Kevlarová košile Rusty Pistons
RPSWM43 Village green

4.590 Kč

Do eshopu


Rusty Pistons RPSWM46 Rixby red/black

3.990 Kč

Do eshopu


Dámská kevlarová košile
Rusty Pistons RPSWW45 Village red

4.590 Kč

Do eshopu


Dámská kevlarová košile
Rusty Pistons RPSWW44 Village blue

4.590 Kč

Do eshopu

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 800 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it