Velká vánoční soutěž o skvělé ceny

„Zkuste svoje štěstí ve vánoční soutěži Bikers Crown, ve které můžete vyhrát skvělé ceny!" „Zkuste svoje štěstí ve vánoční soutěži Bikers Crown, ve které můžete vyhrát skvělé ceny!"

OBJEDNEJ, ODPOVĚZ A VYHRAJ! Zkuste svoje štěstí ve speciální vánoční soutěži o 3 skvělé ceny! Této soutěže se může zúčastnit každý, kdo si na eshopu objedná JAKÉKOLIV ZBOŽÍ V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ. Po potvrzení objednávky stačí vyplnit jednoduchý dotazník a automaticky budete zařazeni do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte! Hrajeme o integrální helmu Caberg Drift Evo LB29, GPS ochranu před zloději Monimoto Motorcycle Tracker M7 a dárkovou sadu čističů Autosol Moto a výherce vylosujeme a zveřejníme 11. prosince 2022.


O co hrajeme?

1. cena - integrální helma Caberg Drift Evo LB29 - POPIS PRODUKTU ZDE

 

 

2. cena - GPS ochrana před zloději Monimoto Motorcycle Tracker M7 - POPIS PRODUKTU ZDE

 

 

3. cena - Dárková sada čističů Autosol MOTO - POPIS PRODUKTU ZDE

 

CHCI SOUTĚŽIT O TYTO CENY

 

 

 

 

Jak hrát?

Princip soutěže je velice jednoduchý... Navštivte náš e-shop na adrese obchod.bikerscrown.cz, objednejte jakýkoliv výrobek z naší nabídky v libovolné hodnotě a po potvrzení objednávky vyplňte jednoduchý dotazník, to je vše! Vaše odpovědi budou automaticky zařazeny do databáze potenciálních výherců. Jméno vylosováného šťastlivce bude zveřejněno na našich webových stránkách včetně fotografie předání výhry. Seznam dosavadních výherců najdete ZDE.

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ !

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it