Vybírejte chytře, u nás získáš k zakoupenému airbagu i odborný certifikovaný servis

O váš airbag se postaráme během pár hodin ve vlastním "Tech-Air® Service Pointu", který se nachází v Chlumci nad Cidlinou. Naše servisní centrum je plně vybaveno potřebnými náhradními díly, speciálním nářadím a diagnostikou systému. Nemusíte při požadovaném servisu kontaktovat výrobce, zasílat airbag do Itálie a čekat minimálně 14 dní než vám ho zašlou zpět. My vám poskytneme servis okamžitě a díky pokrytí poboček Bikers Crown po celé republice můžete předat airbag k servisu téměř všude.

Pro všechny motorkáře, pro které je důležitá bezpečnost během jízdy na motorce, jsme se v Bikers Crown rozhodli podpořit jejich zodpovědný přístup. V roce 2018 tak v Bikers Crown vznikl specializovaný tým lidí, který podstoupil školení na servis přímo v centrále Alpinestars v Itálii. Následovala další školení našich prodejců a servisních techniků od Alpinestars a v průběhu roku se Bikers Crown snažil o vybudování nejlepšího zázemí nejen pro prodej airbagů, ale i jejich následný servis. Stali jsme se jedním z mála oficiálních center v Evropě, která nabízí servis nejen do závodních kombinéz, ale i do oblečení na běžné ježdění na motocyklu.

Při zakoupení airbagu Tech-Air® 5 v Bikers Crown získáváš SERVISNÍ
a povinné KONTROLNÍ práce zcela ZDARMA - po celou dobu !

Bikers Crown je jediný český prodejce značky Alpinestars, který je oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu Tech-Air® všech úrovní.

certifikát tech-air

Alpinestars nabízí všem vlastníkům airbagů program Tech-Air® connect software. Jedná se o speciální program systému Windows, který umožňuje připojení airbagu k počítači pro rychlou diagnostiku, aktualizaci nebo změnu konfigurace z RACE nai STREET verzi. Každý výrobek Tech-Air® má svoje vlastní seriové číslo (chassin number). Po registraci je vám přiděleno zákaznícké číslo, na jehož základě vám aktivujeme servisní historii, kterou si můžete sledovat na stránkách techair.alpinestars.com.Také je potřeba myslet na to, že airbag musí každé dva roky na servisní kontrolu. 

certifikát tech-air

Bikers Crown je rovněž oficiálně certifikován pro odborný servis airbagu D-Air® ve vestě Dainese Smart Jacket

 

Náš servis je plně vybaven všemi náhradními díly, diagnostikou a speciálním nářadím. Dokážeme tak servisovat drtivou většinu airbagů po nehodě v běžném provozu nebo pádu na závodním okruhu.

Ceník servisu airbagu Alpinestars Tech-Air® 5:

  Běžná cena Cena servisu při zakoupení airbagu v Bikers Crown
Pravidelná kontrolní prohlídka minimálně 1x za 24 měsíců nebo za 500 hodin v provozu: 1.290 Kč / 49,95 EUR 0,- Kč / EUR
Výměna bombiček (po první a druhé aktivaci airbagu) 3.990 Kč / 150 EUR 2.990 Kč / 110 EUR
(práce technika ZDARMA)
Kompletní servis airbagu po pádu + nové bombičky (po třetí aktivaci airbagu) 7.990 Kč / 299,95 EUR 6.990 Kč / 260 EUR
(práce technika ZDARMA)
Čištění airbagové vesty Tech-Air® 5 speciálním antibakteriálním přípravkem. Vestu je možné nechat vyčistit na prodejnách Bikers Crown nebo zaslat do servisu Tech-Air® v Chlumci n. Cidlinou. Kompletní vyčištění do 24 hodin. 299 Kč / 11 EUR 299 Kč / 11 EUR

 

Ceník servisu airbagu Alpinestars Tech-Air® RACE / STREET:

Pravidelná kontrolní prohlídka minimálně 1x za 24 měsíců nebo za 10000 ujetých km: 2.590 Kč 99,95 EUR
Kompletní servis airbagu po pádu + nové bombičky: 7.690 Kč 299,95 EUR


Ceník servisu airbagu Dainese D-Air® Smart Jacket:

Pravidelná kontrolní prohlídka minimálně 1x za 24 měsíců: 2.590 Kč 99,95 EUR
Kompletní servis airbagu po pádu + nové bombičky: 6.790 Kč 249,95 EUR
Čištění airbagové vesty Smart Jacket speciálním antibakteriálním přípravkem. Vestu je možné nechat vyčistit na prodejnách Bikers Crown nebo zaslat do servisu Tech-Air v Chlumci n. Cidlinou. Kompletní vyčištění do 24 hodin. 299 Kč 11 EUR


V případě požadavků na kontrolu, servis nebo jiných dotazů ohledně airbagů Alpinestars Tech-Air® a Dainese D-Air® Smart Jacket Vest nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 800 313 333 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud tedy chcete být na své motorce v maximálním bezpečí, pořiďte si tento jedinečný a pokrokový systém, který vám dopřeje pocit jistoty a ochrany při vaší jizdě. 

VYBRAT SI AIRBAG V BIKERS CROWN

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 21 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Premier
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it