csende

Akce: Kup olej IPONE a dostaneš brýle ZDARMA

S přibývajícími slunečními dny jsme pro vás připravili novou jarní akci, která začíná 1. dubna 2017 a trvá do rozdání zásob. Když si u nás na prodejnách nebo eshopu zakoupíte 4 litry jakéhokoliv oleje IPONE, dostanete ZDARMA originální sluneční brýle v hodnotě 590,- Kč. Akce se vztahuje na nákup motorových, převodových i sudových olejů IPONE. Tento francouzský výrobce olejů a kosmetiky se specializuje výhradně na motocykly a patří k nejrychleji se rozvíjejícím značkám na světovém trhu. 

S širokou nabídkou více než 150 produktů splňujících nejnovější technické i ekologické standardy pokrývá IPONE potřeby všech typů strojů - racing, off road, choppers, skútry, sněžné skútry a mnoho dalších. Za zmínku určitě stojí, že IPONE je již několik let oficiálním partnerem Red Bull Rookies Cupu a motokrosového mistrovství světa MXGP, proto o kvalitě jejich výrobků zkrátka nemůže být pochyb.

Již 10 let jsme výhradní dovozci výrobků IPONE do ČR, nabízíme vám tak EXKLUZIVNÍ DISTRIBUCI a NEJLEPŠÍ CENY PRO VÁS PŘÍMO OD VÝROBCE.

Pro více informací o značce navštivte oficiální webové stránky výrobce helem IPONE na adrese: www.ipone.fr

Kompletní nabídku olejů a kosmetiky IPONE najdete na našem eshopu ZDE

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax