Pavel Teplý

Pavel Teplý

Vedoucí marketingového oddělení a zákaznické podpory Bikers Crown

URL internetové stránky: http://www.bikerscrown.com

Prémiové doplňky na motocykly Kellermann opět v prodeji

Již více než 30 let vyrábí německá společnost Kellermann prémiové doplňky a příslušenství pro motocykly a právem tak patří mezi vedoucí představitele high-tech ukazatelů na světovém trhu. Špičková technologie a dokonalý design patří mezi přednosti výrobků Kellermann. Hlavním odrazovým můstkem v historii společnosti byl vývoj ukazatele "BL 1000". Z hlediska inovace, designu, kvality a exkluzivity si díky tomuto produktu získala společnost Kellermann pozornost trhu.

Prodloužení platnosti dárkových poukazů Bikers Crown

  • Zveřejněno v Aktuality

Vládní omezení v souvislostí s pandémií Covid-19 znamenala zavření prodejen Bikers Crown na určitou dobu a tudíž jste nemohli uplatnit zakoupené dárkové poukazy Bikers Crown na našich pobočkách. Proto jsme se rozhodli o 3 měsíce automaticky prodloužit platnost těch poukazů, jejichž expirace je v termínu od 1. března do 31. prosince 2020 (příklad: poukaz zakoupený 1. listopadu 2019 je nyní platný až do 1. února 2021 atd.).

Doplněné zásoby originálními dárkovými předměty

Právě jsme pro vás doplnily skladové zásoby originálním dárkovými předměty, které vám pomohou s oživením vašeho interiéru. Nabízíme bohatý výběr motivů v elegantním provedení. V nabídce najdete plechové cedule, moto formičky na pečení, sprchové gely, plechové krabičky a dózy, hodiny, pokladničky, kráječ na pizzu a mnoho dalších stylových věcí s motivy Harley-Davidson, Route 66, BMW atd. Takže pokud stále přemýšlíte, jak oživit nudné stěny, v čem upéct stylově vypadající cukroví nebo jen tápete, co komu koupit za dárek pod stromeček, navštivte náš eshop a vyberte si ;-)

TIP na dárek: Dárkový poukaz Bikers Crown

  • Zveřejněno v Aktuality

Stále tápete a přemýšlíte co nadělit pod stromeček svým nejbližším nebo kolegům v práci? Obdarujte je originálně a věnujte jim dárkový poukaz Bikers Crown, se kterým nemůžete udělat chybu! Darováním našeho poukazu máte jistotu, že se obdarovaný potěší výrobkem, který preferuje, a který mu udělá opravdovou radost!

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it