csende

Dorazila nová zásilka bot Milwaukee!

Do našeho centrálního skladu konečně dorazila dlouho očekávaná zásilka vysoce kvalitních kožených bot americké značky Milwaukee, která je vhodná jak na motorku, tak i pro běžné nošení. V nabídce máme boty jak pro muže, tak i ženy.

Značku Milwaukee vlastní společnost Caroll Companies, která byla založena před 40 lety, kdy se dva bratři rozhodli opustit práci v továrně a založili vlastní firmu. Dodnes je Caroll Companies firmou rodinného charakteru a její sortiment patří mezi bikery k velice žádaným především díky kvalitě jejich výrobků.

Kožené boty MILWAUKEE najdete na našich prodejnách, ale objednat si je můžete i přímo na našem eshopu. Jsme si jisti, že se vám budou líbit! Podívejte se na eshopu na naši nabídku...

Do eshopu

Více informací o značce Milwaukee si můžete přečíst na oficiálních stránkách www.milwaukeemotorcycleclothing.com

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it