csende

Multifunkční držák NEJEN na helmu skladem!

„Nedokážeš udržet pořádek ve svý garáži? Držák XRC helmet holder ti s tím trochu pomůže..." „Nedokážeš udržet pořádek ve svý garáži? Držák XRC helmet holder ti s tím trochu pomůže..."

Představujeme vám žhavou novinkou v našem sortimentu, která vám určitě pomůže udržet si přehlednost ve svý garáži. Pokud se ti už taky někdy stalo, že někam spěcháš a zrovna nemůžeš najít svoji helmu nebo bundu, kterou sis včera někde odložil, tak s tím může být od teď konec. Univerzální držák XRC HELMET HOLDER pracuje na jednoduchém principu, a to mít vše na jednom místě. Je to velice prosté, ale funguje to dokonale :-)

XRC HELMET HOLDER je určený na jakýkoliv typ motocyklových helem, nezáleží jestli máš integrálku, otevřenou nebo motokrosovou. Dva věšáky mohou sloužit jak pro tvoji bundu, kombinézu, kalhoty nebo rukavice. Úložný box je ideální na doklady nebo peněženku, stejně jako malý háček na klíče. Jaký systém používáš momentálně ty? 

Instalace je naprosto jednoduchá. Vyvrtáš dvě díry do zdi a na dva šrouby s hmoždinkami, které jsou součástí balení přichytíš držák. Pak už si stačí jen zvyknout, že helma s bundou patří ode dneška sem! 

XRC HELMET HOLDER

  • Materiál: ocel válcovaná za studena (11321) a za tepla (11375)
  • Povrchová úprava je prováděna práškovou lakovnou s ručně nanášenou práškovou barvou dle vzorníku RAL
  • Kulová rukojeť držáku na ramínka je z černého polyethylenu LD.
  • Nosnost 5 kg každého držáku na oblečení a 5 kg na přilbu

 

Do eshopu

XRC HELMET HOLDER najdete na našem eshopu a prodejnách Bikers Crown.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it