csende

Přenosný zvedák zadního kola Bike It Snap Jack V2

Představujeme vám další novinku v našem sortimentu, tentokrát od anglického výrobce motopříslušenství Bike It. Kromě vybraného volnočasového oblečení do paddocku MotoGP jsme právě naskladnili snadno ovladatelný přenosný zvedák zadního kola pod názvem Snap Jack V2. Nová vylepšená verze letošního roku V2 má ještě lepší stabilitu a možnosti nastavení.  Ať jste doma nebo na silnici, Snap Jack je snadno použitelný a přenosný pomocník, díky kterému si snadno namažete, vyčistíte či nastavíte řetěz nebo zadní kolo. Zvedák můžete už nyní zakoupit na našem eshopu za skvělou cenu 3.355 Kč. 

Pomocí Snap Jacku jednoduše zvednete kolo tak, že s ním poté můžete volně otáčet. Je vyroben z vysokopevnostní a nízkolegované oceli, jednoduše nastavíte výšku podle vlastních potřeb. Součástí zvedáku je stabilní a široká gumová kolíbka, obsahuje brzdový aretační popruh, ochrannou podlahovou podložku a tašku pro přenášení. Ideální pomocník do servisních dílen i tvojí garáže.

Podívejte se na ukázkové video, které vám ukáže jednoduchost použití zvedáku Snap Jack ↓


Bike it SNAP JACK V2 PORTABLE JACK

Cena: 3.355,- Kč

Do eshopu

 

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax