csende

Rychlost dodání a do kdy můžu objednat vánoční dárky?

Pokud chcete, aby Váš dárek dorazil pod stromeček včas, neotálejte a objednávejte s co možná největším předstihem. I přesto, že skladové zboží expedujeme takřka okamžitě, dochází k časovým prodlevám z důvodu velkého zatížení dopravců Česká pošta a PPL. Tento fakt nemůžeme bohužel ovlivnit, počítejte tedy i s možností, že se k vám balíček může dostat s několikadenním zpožděním, i když vaše zakázka byla předána dopravci obratem po vaší objednávce. I pro letošní rok jsme si tedy stanovili deadline pro bezpečné doručení vánočních dárků. Letos tohle magické datum padlo na pondělí 16. 12. do 14.00 hodin. Ještě ve čtvrtek 19. budeme do 12.00 hodin expedovat vámi objednáné zboží z centrálního skladu a zasílat Českou poštou z kamenných prodejen, ale už nemůžeme zaručit, že jej k vám dopravce doručí ještě před Štědrým dnem.

Kamenné prodejny budou OTEVŘENY až do 23. 12. !!!

Výše uvedené informace platí ovšem pouze na nákup přes náš eshop! Pokud si chcete v klidu vánoční dárek vybrat, prohlédnout či vyzkoušet, navštivte naše prodejny, které mají celý prosinec prodlouženou pracovní dobu už od 9 do 18 hodin ! Seznam našich prodejen najdete na konci článku.

Tip od nás

A ještě malý tip pro všechny, kteří si nechají poslat v tomto vánočním období objednávku přes Českou poštu či PPL:

V první řadě v této době nespoléhejte bezvýhradně na dopravcovu povinnost Vás informovat o zásilce. Bohužel se každý rok stává, že v několika případech dopravci zapomenou informovat o přijaté zásilce, případně se zapomenou ozvat, když Vás doma nezastihnou. Proto pokud zásilku očekáváte, pečlivě ji sledujte skrz online sledovací systém dopravce. 

Česká pošta v případě nezastihnutí zákazníka na uvedené adrese nechává zásilku uskladněnou na poště. Společnost PPL pak na svém depu. S dopravcem PPL je možno domluvit se na náhradním doručení, případně na vyzvednutí přímo v depu. Telefon na zákaznický servis PPL je 844 775 775.

Pevně věříme, že i díky těmto tipům, Vám vánoční dárky od nás dorazí včas a budete s nimi spokojeni.

Výměna zboží – vánoční výjimka

Tuto možnost Vám garantujeme až do 31. ledna 2020. Při jakékoli výměně zboží, které bylo zakoupené na kamenných prodejnách nebo eshopu je nutné mít doklad o koupi. Zboží by mělo být v původním obalu a nesmí jevit žádné známky opotřebení. Nevhodný dárek zašlete zpět na naši adresu BIKERS CROWN, V Lipkách 78/II, 50351 Chlumec nad Cidlinou (s kopií faktury). Zboží zašlete v nepoškozeném stavu s písemným požadavkem zda žádáte o výměnu zboží nebo jej můžete vrátit na našich prodejnách. 

Seznam prodejen Bikers Crown: 

 

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it