Logo
Vytisknout tuto stránku

Soutěžte na e-shopu o skvělé ceny

„Zkuste svoje štěstí v soutěžích Bikers Crown, ve kterých můžeš vyhrát skvělé ceny!" „Zkuste svoje štěstí v soutěžích Bikers Crown, ve kterých můžeš vyhrát skvělé ceny!"

OBJEDNEJ, ODPOVĚZ A VYHRAJ! Zkuste svoje štěstí v pravidelně probíhajících soutěžích Bikers Crown, ve kterých můžete vyhrát opravdu zajímavé ceny! Této soutěže se může zúčastnit každý, kdo si objedná jakékoliv zboží na našem e-shopu. Po potvrzení objednávky stačí vyplnit jednoduchý dotazník a automaticky budete zařazeni do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte!


O co se nyní právě hraje?

Caberg Uptown Matt black
Otevřená přilba s dlouhým plexi a sluneční clonou

Soutěž trvá do konce 30. září 2019.

CHCI SOUTĚŽIT o zajímavé ceny

 

Jak hrát?

Princip soutěže je velice jednoduchý... Navštivte náš e-shop na adrese obchod.bikerscrown.cz, objednejte jakýkoliv výrobek z naší nabídky v libovolné hodnotě a po potvrzení objednávky vyplňte jednoduchý dotazník, to je vše! Vaše odpovědi budou automaticky zařazeny do databáze potenciálních výherců. Jméno vylosováného šťastlivce bude zveřejněno na našich webových stránkách včetně fotografie předání výhry. Seznam dosavadních výherců najdete ZDE.

PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ !

© 2000 - 2020 Bikers Crown - motorcycle shop.
All rights reserved