csende

Remus

Velice profesionální rakouský výrobce výfuků s dlouholetou tradicí

Rychlost, dynamika a odhodlání vyhrát motocyklový závod jsou důležité hodnoty firmy REMUS. Ne nadarmo je slogan „My jdeme v čele, ostatní následují“ už dvacet let heslem naší společnosti.
V roce 1993 Andreas Meklau přinesl vítězství ve světovém superbiku do Švýcarska. Postupem časuse jezdci jako Troy Corser a Karl Muggeridge, světoví motocykloví šampióni z Austrálie, Jürgen Fuchs, jezdec Grand Prix, a rakouský šampión v IDM Superbiku, mohou spoléhat na vysoký výkon výfukového systému firmy REMUS.

Naši vývojoví technici považují závodní dráhy a off-road závody celého světa jako svou testovací arénu, ve které jsou výfukové systémy REMUS podrobené důkladné zátěžové zkoušce výkonu a odolnosti pod těmi nejpřísnějšími podmínkami. Naše odhodlání vyhrávat motocyklové závody spolu s odhodláním nabídnout zákazníkům ten nejlepší produkt vytváří velmi úzké spojení mezi firmou REMUS a  motocyklovými závody už po celých dvacet let.

Nabídku výfuků REMUS najdete na našem eshopu ZDE

Navštivte oficiální webové stránky výrobce výfukových systémů Remus na adrese: www.remus.eu

Více z této kategorie: « MX Agresive Hyperpro »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Easybat
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax