csende

Spyke

SPYKE - fenomén mezi jezdci i fanoušky MotoGP. Dlouhá tradice, závody sportovních motocyklů, stupně vítězů a italský design... to je Spyke.  V nabídce oblečení zastupuje hlavně pozici pro sportovně laděné zákazníky, kteří očekávají od značkového oblečení kvalitu, nadstandardní funkčnost a bezpečnost ověřenou závodními jezdci. 

Aktivity firmy Spyke sahají do roku 1978, kdy ještě jako Condor vyráběl kožené výrobky. Založen Lucianem Bizzottem,  který  začátkem 80tých let začal vyrábět technické oblečení pro motokrosové a enduro jezdce na světové úrovni. V roce 1990 Fulvio Bizzotto, dosud ředitel marketingu, převzal od svého otce  Luciana management firmy a začal se více zaměřovat z off-road na okruhy. A to byl začátek firmy Spyke světové značky ve výrobě kožených kombinéz. Výzvou pro firmu Spyke byl její vstup do světových závodů. V roce 1993 se tento tah ukázal jako vítězný. Ve třídě 125 ccm se stal světovým šapiónem Dirk Raudies z Německa v oblečení Spyke.

 

Kompletní nabídku značky SPYKE najdete na našem eshopu ZDE

Navštivte oficiálního webové stránky značky Spyke na adrese: www.spyke.it

Více z této kategorie: « Nitro Alpinestars »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Easybat
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax