Czech English German

Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

S každou uskutečněnou objednávkou na našem eshopu máte možnost zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny! Stačí vyplnit jednoduchý dotazník po dokončení objednávky a rázem jste zařazeni automaticky do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte. Přejeme hodně štěstí! :-)

 

Výherce akční kamery Lamax

Na eshopu Bikers Crown probíhala soutěž o akční kameru Lamax Taurus X10. Výherce pan Jaroměřský si přišel pro výhru na chlumeckou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce dárkového boxu IPONE

Na eshopu Bikers Crown probíhala další soutěž, které se může zúčastnit každý, kdo udělá min. jednu objednávku. Předmětem výhry byl dárkový box čístících a udržovacích prostředků IPONE. Výherce paní Wohlová si přišla pro výhru na brněnskou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce helmy XRC

Na eshopu Bikers Crown probíhala další soutěž, které se může zúčastnit každý, kdo udělá min. jednu objednávku. Předmětem výhry byla tentokrát integrální helma XRC Race Tech. Výherce pan Coufal si přišel pro výhru na brněnskou pobočku Bikers Crown. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce dárkových poukazů Bikers Crown

Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže. Gratulujeme panu Ondřejovi, který vyhráva 5 dárkových poukazů Bikers Crown. Pro výhru si přišel na pražskou prodejnu na Braníku. 

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce textilního kompletu Nazran

V časopise Motohouse čísle 5/2018 probíhala velká soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě textilního kompletu Nazran Moritz. Výherce pan Semeniuk si přišel pro výhru na pražskou pobočku Bikers Crown Ořech.

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce helmy Nexx

Začátkem roku 2018 probíhala v časopise Motorbike soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě integrální helmy Nexx SX.100. Výherce pan Rébl si přišel pro výhru na pražskou pobočku Bikers Crown Braník. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce sady na údržbu řetězů IPONE

Na portálu Motorkáři.cz probíhala tipovací soutěž na výsledky Rally Dakar, do které věnovala firma Bikers Crown cenu v podobě sady na údržbu řetězů IPONE. Výhercem se stal pan Mrzena, kterému tímto srdečně gratulujeme!

Tým Bikers Crown

Výherce bot Falco

V ČMN probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě skvělých sportovní bot Falco. Výherce si přišel pro výhru na brněnskou pobočku. K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Další soutěže budou následovat.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 18 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax