Czech English German

Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

Momentálně na našich stránkách neprobíhá žádná soutěž.

 

Výherce chrániče Alpinestars

V měsících listopad - prosinec 2016 probíhala na našem eshopu soutěž o luxusní páteřový chránič Alpinestars. Výhercem této ceny se stal pan Polášek, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Plzeň. Věříme, že si tuto cenu dostatečně užije a srdečně k výhře GRATULUJEME !!!

Výherce kevlarové mikiny Trilobite

V magazínu ČMN č. 11 probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě textilní kevlarové mikiny Trilobite 763 Illenius Basic. Výherce pan Ševčík si přišel pro výhru na ostravskou pobočku. GRATULUJEME !!!

Výherce kamery LAMAX X8

V měsících březen - květen 2016 probíhala na našem eshopu soutěž o akční kameru LAMAX X8 ELECTRA. Výhercem této full HD kamery se stal pan Hájek, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Praha Ořech. Věříme, že si tuto cenu dostatečně užije a srdeně k výhře GRATULUJEME !!!

Výherce integrální helmy XRC

Na začátku roku probíhala v ČMN soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě integrální helmy XRC. Výherce pan Mach si přišel pro výhru na chlumeckou pobočku. GRATULUJEME !!!


Další soutěže budou následovat.

Výherce textilní bundy XRC Boret

V magazínu ČMN probíhala soutěž, do které věnovala cenu firma Bikers Crown v podobě textilní bundy XRC Boret. Výherce pan Vlček si přišel pro výhru na plzeňskou pobočku. GRATULUJEME !!!

Výherce tipovací soutěže Rally Dakar

Na serveru motorkari.cz probíhala tipovací soutěž Rally Dakar, ve které se bodovaly první tři pozice v jednotlivých závodech. Podpořili jsme tuto soutěž motokrosovou helmou Acerbis, pro kterou si výherce přišel na prodejnu v Chlumci nad Cidlinou. Věříme, že si tuto cenu dostatečně a hlavně ve zdraví užije! GRATULUJEME !!!


Další soutěže bodou následouvat! Sledujte naše stránky...

Výherce tipovací soutěže MotoGP

Na serveru motorkari.cz probíhala v loňském roce tipovací soutěž MotoGP, ve které se bodovaly první tři pozice v jednotlivých závodech. Celkovým vítězem se stal pan Mrzena. Bikers Crown tuto soutěž podpořil hlavní cenou - koženou kombinézou XRC, pro kterou si výherce přišel na prodejnu v Plzni. Věříme, že si tuto cenu dostatečně a hlavně ve zdraví užije! GRATULUJEME !!!


Další soutěže bodou následouvat! Sledujte naše stránky...

Výherce 1. ceny vánoční soutěže

V měsících listopad - prosinec probíhala na našem eshopu velká vánoční soutěž o 3 skvělé ceny. Výhercem první ceny v podobě repliky helmy Marca Márqueze od značky SHOEI se stal pan Jaroslav, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Chlumec nad Cidlinou. Věříme, že si tuto cenu dostatečně a hlavně ve zdraví užije! GRATULUJEME !!!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se prodejem a výrobou motocyklového příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 15 letého působení jsme se stali výhradním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky, e-shop se skladovým zbožím, servis dílů a doplňků, půjčovnu motocyklů i přívěsných vozíků, Coffee Bikers Crown a mnoho dalšího... 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
Acerbis
Nazran
Forcefield
Afam
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Shad
Pack´n go
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Hot Rod
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
AEE
Healtech
Interphone
Coleman
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Maisto
Bike it
Lamax