Vývoj a výroba

Díky dlouholetým zkušenostem a dobrou znalostí motorkářského trhu již několik let vyvíjíme vlastními silami oblečení a doplňky našich dceřiných značek, mezi které patří například Nazran, Rusty Pistons, Trilobite jeans, XRCPack N´Go nebo MX Agresive.

xrc trilobite rustypistons
xrc trilobite rustypistons

Všechny výrobky našich dceřiných značek vznikly proto, že chyběly na trhu jako takovém, nebo nebyly dostupné za pro nás přijatelných podmínek. Tomu, než se výrobky z naší dílny dostanou na pult k zákazníkům, předchází náročný a zdlouhavý proces návrhu a vývoje. 

Náš designér, který je zároveň technickým vývojovým specialistou, nejprve ručně na papír ztvární své myšlenky ohledně designu, přičemž současně vyhodnocuje funkčnost a účinnost navrhovaných technických řešení a koriguje ručně vyhotovené sketche. Bere zároveň v úvahu i zamýšlenou cenovou kategorii výrobku.

Časová náročnost vývojového cyklu přímo závisí na technické náročnosti výrobku. Povětšinou se jedná o tři až čtyři vývojové cykly, než dospějeme k finálnímu „předvýrobnímu“ vzorku. V rámci vývoje náš vývojový specialista osobně navštěvuje partnerské továrny, aby v reálném čase kontroloval jednotlivé vývojové fáze výrobku, případně na místě doplnil a upřesnil specifikace, čímž se celá vývojová fáze znatelně urychluje. Teprve po dokončení vývoje můžeme spustit velkovýrobu a následně představit nové produkty z naší dílny.

Bikers Crown své produkty nechává certifikovat podle platných evropských norem. Své certifikáty zpracovává ve spolupráci s instituty jako jsou německý TÜV nebo britský institut SATRA.

Vysoká kvalita našich produktů je pro nás stěžejní. Proto všechny výrobky sami testujeme při jízdě na motocyklu.

Naše vlastní výrobky nabízíme prostřednictvím 13 distributorů a jsou k dostání na více než 200 prodejních místech v 19 zemích světa - Velká Británie, Španělsko, Portugalsko, Itálie, Belgie, Nizozemsko, Lucembursko, Německo, Dánsko, Norsko, Francie, Švýcarsko, Rakousko, Slovensko, Rumunsko, Řecko, Chile, Rusko, Litva.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it