Zákaznický servis

Našim zákazníkům nabízíme řadu nadstandardních služeb včetně speciálního V.I.P. programu Našim zákazníkům nabízíme řadu nadstandardních služeb včetně speciálního V.I.P. programu


VIP zákazníci Bikers Crown - PROČ se jím stát a CO Z TOHO budu mít ???

Protože si tě vážíme a je úplně jedno jestli k nám jezdíš dvacet let nebo dva měsíce, chceme tě odměnit za Tvoji věrnost a poděkovat za to, že sis vybral Bikers Crown jako parťáka na cesty... Ušetřit pár kaček za motocyklovou výbavu je jistě fajn, ale pro mnoho z nás je ve výsledku nejdůležitější SERVIS A SLUŽBA. Tohle je to, co Ti chceme nabídnout, přečti si co získáš:

01SERVISNÍ práce na helmě zakoupené u nás ZDARMA - po celou dobu !

02SERVISNÍ a povinné KONTROLNÍ práce na tvém airbagovém systému od nás ZDARMA - po celou dobu !

03Celoživotní EXTRA SLEVU 5% - 10% na veškerý skladový sortiment - po celou dobu !

04POŠTOVNÉ pro tvůj eshopový balík ZDARMA - od 1,- Kč nákupu a po celou dobu !

05Možnost VYPŮJČENÍ PŘÍVĚSNÉHO VOZÍKU na motocykl na 24 hodin ZDARMA !

06Přednostní zasílání novinek, akcí a jiných zajímavostí týkající se produktů a služeb Bikers Crown

07Doručení zboží na vybranou prodejnu ZDARMA !

08On-line přístup k historii objednávek z e-shopu Bikers Crown

09Pro věrné zákazníky, kafe, voda nebo čaj ZDARMA

Neváhej a přidej se k tisícům českých i slovenských spokojených motorkářů, kteří využívají VIP služby Bikers Crown. Nadstandardně se postaráme i o Tebe !

Další služby

Kromě profesionálně proškolených prodejců, kteří ochotně poradí a pomohou s výběrem vybavení, nabízíme ještě tyto služby:

  • Kupuješ novou helmu, bundu nebo kombinézu a máš obavy, že ti při jízdě nebude vyhovovat? Můžeš ji otestovat při jízdě na svoji motorce.
  • Potřebuješ si půjčit přívěsný vozík a odvézt si svoji motorku do servisu nebo bazaru? Na každé prodejně Bikers Crown je k dispozici přívěsný vozík, který si po domluvě s personálem pobočky můžeš půjčit i Ty.
  • Před každou prodejnou BIKERS CROWN máme čisticí stanici na vaše helmy.
  • V případě technických potíží neváhej oslovit náš personál - zapůjčíme nářadí na základní opravy motocyklu.
  • V téměř každém obchodě máme automat na kávu a další nealko nápoje..
  • Před každou prodejnou BIKERS CROWN najdete pohodlné posezení. 

VIP KARTU Bikers Crown může získat úplně každý !!!

Stačí, abyste se zaregistrovali do databáze zákazníků BIKERS CROWN na některé z našich kamenných prodejen. Na prodejně vám potom bude vystavena V.I.P. čekatelská karta a na vaše konto se začnou započítávat jednotlivé nákupy v kamenných prodejnách i vaše internetové objednávky. BIKERS CROWN V.I.P. čekatelskou motorkářskou kartu získáte automaticky po registraci do databáze zákazníků BIKERS CROWN. Zaregistrovat se můžete na kterékoliv kamenné prodejně vyplněním jednoduchého formuláře nebo elektronicky na našem e-shopu. U pokladny vám bude vydána karta na vaše jméno. Tuto kartu předkládejte vždy při nákupu zboží! Zboží se vám bude načítat na vaše konto, a jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU s 5% slevou na nákup zboží! Než dosáhnete této výše, budete samozřejmě dostávat pravidelné informace o zlevněném zboží a další info na váš e-mail formou newsletterů.

Při překročení stanovené částky získáte trvalý nárok na slevu:

  • 35.000 Kč - sleva 5%
  • 50.000 Kč - sleva 7%
  • 100.000 Kč - sleva 10%

Jakmile dosáhnete částky 35.000 Kč, automaticky získáváte BIKERS CROWN V.I.P. KARTU. 

BIKERS CROWN V.I.P. KARTA není časově omezena. Získáním karty můžete v našich obchodech i na e-shopu čerpat slevy od 5 do 10 % po celý život. BIKERS CROWN V.I.P. KARTA se nevztahuje na již zlevněné zboží a dárkové poukázky, při uplatnění slevy musí mít držitel karty u sebe doklad totožnosti (OP, ŘP, Zbrojní průkaz,...atd.). BIKERS CROWN V.I.P. KARTU uplatníte na všech pobočkách BIKERS CROWN.

 

Více z této kategorie: « Ke stažení Historie Bikers Crown »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it