Marketingové oddělení

Společnost Bikers Crown má jako jedna z mála vlastní grafické studio a oddělení informačních technologií, ve kterých vznikají veškeré marketingové prostředky a propagační materiály firmy. Mezi ně patří například internetové prezentace, katalogy, tištěná i online inzerce, slevové letáky, brožurky, plakáty, letáky a další reklamní tiskoviny, stojany pro prezentaci zboží, produktová videa a množství dalších materiálů určených pro podporu prodeje.

V roce 2003 představil Bikers Crown svůj první katalog produktů a od té doby ani jednou nevynechal. Díky stále se rozšiřující nabídce se také každým rokem firemní katalog rozrůstá. Katalogy vydané v posledních letech narostly do obsahu více než 1 000 stránek... Mezi ostatními evropskými konkurenčními firmami, které rovněž vydávají produktové katalogy, se Bikers Crown řadí mezi TOP 5 v celé Evropě! 

V grafickém oddělení Bikers Crown se vytvářejí veškeré propagační materiály firmy. Kromě tištěných i netištěných propagačních materiálů zde vznikají produktové a imagové fotografie a videa, návrhy oblečení a dalších produktů dceřiných značek Rusty Pistons, Nazran, XRC, MX Agresive, Trilobite apod.

Bikers Crown má vlastní oddělení informačních technologií, které vyvíjí a spravuje kromě oficiálního webu a e-shopu Bikers Crown i řadu dceřiných webů. Patří mezi ně například oficiální weby značek Rusty Pistons, Trilobite, MX Agresive, XRC a Nazran i české stránky značek Caberg, Macna, Nexx, Generic a další.

 

Jsme partneři Evropského projektu MEZINÁRODNÍ VÝSTAVY 2017, 2018, který si klade za cíl posílit růst malých a středních podniků a schopnost nacházet nové trhy mimo ČR.

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it