csende

O nás

Zabýváme se vývojem a výrobou motocyklového oblečení a prodejem příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 let působení jsme se stali výrobcem 6 vlastních dceřinných značek, výhradním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Exportujeme do 29 zemí světa a v ČR máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen. Provozujeme vlastní síť maloobchodních prodejen. Poskytujeme zákaznickou podporu, profesionální internetové prezentace a e-shopy.

V současné době jsme největší motorkářskou firmou svého druhu v ČR a stali jsme se významným hráčem na evropském trhu. Dostává se nám uznání od výrobců světoznámých značek, které s úspěchem distribuujeme na našich trzích; u některých z nich se dokonce řadíme mezi nejlepších 5 odběratelů na světě.

Zákazníci Bikers Crown patří mezi motorkáře nebo se o motocykly a o vše, co s nimi souvisí, alespoň zajímají... Jedná se o zákazníky, kteří přicházejí do kamenných prodejen, na naše webové stránky a e-shop; patří sem i domácí a zahraniční obchodníci a distributoři.

Nabízené zboží zahrnuje širokou škálu motocyklového oblečení, helem, náhradních dílů a doplňků ve všech cenových hladinách. Nabízíme zboží pro všechny motocyklové komunity a vyznavače stylu. Každý zákazník se v Bikers Crown může cítit jako doma, resp. ve své garáži, bez ohledu na to, zda se jedná o závodníka, víkendového hobby jezdce, vášnivého cestovatele, krosaře, nadšence pro kustom kulturu, atd.

Typický stávající zákazník patří do věkového průměru 20 - 50 let.

V současné době máme 12 kamenných prodejen Bikers Crown po celé České republice. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v nových trendech a technologiích týkajících se motocyklového oblečení, doplňků a příslušenství. Pořádáme školení ve vlastním školícím centru ve spolupráci s dodavateli a výrobci, díky čemuž jsou naši zaměstnanci školeni těmi nejkvalifikovanějšími lidmi. 

Vize a budoucnost

Naším cílem je konstantní růst aktivit na tuzemském a zahraničním trhu, rozšiřování portfolia našich produktů, zefektivnění výroby, udržení vysoké kvality výrobků a designu. Vylepšování našich produktů vzhledem k aktuálním trendům trhu. Zkvalitnění logistiky, skladového hospodářství, zlepšení ekonomiky a marketingu. Vyhledávání a navazování nových kontaktů a obchodních příležitostí. 

Stálé zdokonalování našich služeb pro zákazníky. Zachovat si loajalitu a spokojenost stávajících zákazníků. Zdokonalování zákaznického servisu, který nabízí nová řešení. 

Mnohem více článků o naší společnosti si můžete přečíst v sekci Napsali o nás.

Více z této kategorie: Aktuální newsletter »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Premier
Shoei
Simpson
XRC
Nexx
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
Answer
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Louis
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Zeibe moto
Easybat
Ison
Alpine
Hot Topic
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Xena
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax