O nás

Zabýváme se vývojem a výrobou motocyklového oblečení a prodejem příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 23 let působení jsme se stali výrobcem 6 vlastních dceřinných značek, výhradním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Exportujeme do 29 zemí světa a v ČR máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen. Provozujeme vlastní síť maloobchodních prodejen. Poskytujeme zákaznickou podporu, profesionální internetové prezentace a e-shopy.

V současné době jsme největší motorkářskou firmou svého druhu v ČR a stali jsme se významným hráčem na evropském trhu. Dostává se nám uznání od výrobců světoznámých značek, které s úspěchem distribuujeme na našich trzích; u některých z nich se dokonce řadíme mezi nejlepších 5 odběratelů na světě.

Zákazníci Bikers Crown patří mezi motorkáře nebo se o motocykly a o vše, co s nimi souvisí, alespoň zajímají... Jedná se o zákazníky, kteří přicházejí do kamenných prodejen, na naše webové stránky a e-shop; patří sem i domácí a zahraniční obchodníci a distributoři.

Nabízené zboží zahrnuje širokou škálu motocyklového oblečení, helem, náhradních dílů a doplňků ve všech cenových hladinách. Nabízíme zboží pro všechny motocyklové komunity a vyznavače stylu. Každý zákazník se v Bikers Crown může cítit jako doma, resp. ve své garáži, bez ohledu na to, zda se jedná o závodníka, víkendového hobby jezdce, vášnivého cestovatele, krosaře, nadšence pro kustom kulturu, atd.

Typický stávající zákazník patří do věkového průměru 20 - 50 let.

V současné době máme 11 kamenných prodejen Bikers Crown po celé České republice. 

Naši zaměstnanci jsou pravidelně školeni v nových trendech a technologiích týkajících se motocyklového oblečení, doplňků a příslušenství. Pořádáme školení ve vlastním školícím centru ve spolupráci s dodavateli a výrobci, díky čemuž jsou naši zaměstnanci školeni těmi nejkvalifikovanějšími lidmi. 

Vize a budoucnost

Naším cílem je konstantní růst aktivit na tuzemském a zahraničním trhu, rozšiřování portfolia našich produktů, zefektivnění výroby, udržení vysoké kvality výrobků a designu. Vylepšování našich produktů vzhledem k aktuálním trendům trhu. Zkvalitnění logistiky, skladového hospodářství, zlepšení ekonomiky a marketingu. Vyhledávání a navazování nových kontaktů a obchodních příležitostí. 

Stálé zdokonalování našich služeb pro zákazníky. Zachovat si loajalitu a spokojenost stávajících zákazníků. Zdokonalování zákaznického servisu, který nabízí nová řešení. 

Mnohem více článků o naší společnosti si můžete přečíst v sekci Napsali o nás.

Více z této kategorie: Proč Bikers Crown? »

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 24 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
HJC
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Carhartt
Nabajk
Interphone
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it