Soutěžte s námi o zajímavé ceny, právě probíhá soutěž:

S každou uskutečněnou objednávkou na našem eshopu máte možnost zúčastnit se soutěže o zajímavé ceny! Stačí vyplnit jednoduchý dotazník po dokončení objednávky a rázem jste zařazeni automaticky do soutěže. Čím více objednávek uděláte, tím větší šanci na výhru máte. Přejeme hodně štěstí! :-)

 

Výherkyně moto bundy Nazran Cavell Dakar

V časopise Motohouse probíhala soutěž o motocyklovou bundu Nazran Cavell Dakar. Výhercem se stala paní Metlíková, která si pro výhru přijela s manželem na pobočku Bikers Crown Olomouc. 

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce dárkových poukazů na nákup zboží

V měsících leden až únor 2023 probíhala na eshopu Bikers Crown soutěž o 3 dárkové poukazy na nákup zboží v celkové hodnotě 3.000 Kč. Výhercem se stal pan Radek, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Chlumec nad Cidlinou. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže. 

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce moto bundy Nazran California 2.0

V měsících červenec až srpen 2022 probíhala na eshopu Bikers Crown soutěž o motocycklovou bundu Nazran California 2.0. Výhercem se stal pan Michal, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown Most. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže. O copak se asi hraje teď? :-)

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce moto bot XRC Sanchez

V měsících leden až únor 2022 probíhala na eshopu Bikers Crown soutěž o motocycklové boty XRC Sanchez. Výhercem se stal pan Leo, který si pro výhru přijel na pobočku BC Most. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže. O copak se asi hraje teď? :-)

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce integrální helmy BELL

Na eshopu Bikers Crown probíhala soutěž o krásnou integrální helmu Bell. Výhercem se stal pan František, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown v Liberci. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže.

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce kožené bundy XRC Grans

Na eshopu Bikers Crown probíhala soutěž o pánskou koženou bunda XRC Grans. Výhercem se stal pan Ležatka, který si pro výhru přijel na pobočku Bikers Crown v Olomouci. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže.

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Výherce dárkových poukazů Bikers Crown

Na eshopu Bikers Crown probíhala soutěž o dárkové poukazy Bikers Crown. Výhercem se stala pan Honza, který si pro výhru přijel na pobočku Praha Braník. Na eshopu Bikers Crown máte možnost zúčastnit se pokaždé soutěže o atraktivní ceny. Stačí jen udělat objednávku a vyplnit pár otázek, čímž se automaticky zařazujete do soutěže.

K výhře srdečně GRATULUJEME !!!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 22 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Bell
Shark
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Rusty Pistons
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
Kriega
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it