Aktualizace softwaru airbag vesty Dainese Smart Jacket

Z vývojové laboratoře D-air® od Dainese přišla informace, že vyšla nová aktualizace softwaru airbagů Dainese speciálně určených pro vestu Smart Jacket a D-air® Road Collection za účelem přesnějších výpočtů algoritmů. Tento software je neustále aktualizován, aby nabízel nové a pokročilejší funkce. Zajistěte si tak, aby vaše vesta byla vždy aktualizována a používala nejnovější verzi SW. 

Všechny aktualizace, které pravidelně vydává Dainese, lze snadno stáhnout pomocí aplikace D-air® na dainese.com. Aplikace je kompatibilní se systémy Windows i MacOS.

Jak na to?

Připojte svůj systém D-air® k počítači, spusťte aplikaci D-air® a klikněte na ikonu AKTUALIZACE SYSTÉMU. Za pár minut bude váš systém aktualizován na nejnovější verzi firmwaru V_1.1.2_Release.

To je vše, co musíte udělat.

Stejná technologie airbagů D-air® používaná v MotoGP ™,
nyní dostupná pro všechny.


Dainese Smart Jacket - pánská

14.350 Kč

Do eshopu


Dainese Smart Jacket - dámská

14.350 Kč

Do eshopu

Před návštěvou našich prodejen si zjistěte skladovou dostupnost na eshopu nebo na online zákaznické podpoře, kterou můžete kontaktovat každý všední den od 8.00 do 16.00 na telefonním čísle +420 8 00 313 333, online chatu na eshopu nebo pište kdykoliv na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 20 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Bell
Simpson
XRC
Dainese
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Hyperpro
Bike-Lift
Acebikes
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Yuasa
Goldfren
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Hiflo Filtro
Bike it