csende

Děkujeme za vaši návštěvu na výstavě Motosalon

Symbolický začátek letošní motorkářské sezóny, výstava Motosalon, je již minulostí. Desátý ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se konal o uplynulém víkendu v pražských Letňanech, kam se podle prvních odhadů přišlo podívat více než 64 000 lidí. Největší počet návštěvníků dorazil tradičně v sobotu, kdy prošlo výstavištěm téměř 26 000 motocyklových fanoušků. Na této výstavě nechyběla ani naše prodejně-výstavní expozice Bikers Crown, která po dobu výstavy doslova praskala ve švech, za což jsme nesmírně rádi. Všem návštěvníkům našeho stánku děkujeme za jejich návštěvu a přejeme úspěšnou sezónu! 

Většinu vystavených novinek 2019 a nejžádanějších bestsellerů, které jste si v naší expozici mohli prohlédnout popř. vyzkoušet, bylo možné také přímo zakoupit. Kdo nás ve stánku navštivil, mohl si rovněž za symbolických 30 Kč koupit výborné kafe Segafredo v originálním hrnku Bikers Crown, který vám zůstal na památku. Vypilo se celkem 750 litrů kávy, což jsme upřímně nečekali, ale byli jsme připraveni i na tohle, takže nikdo od nás neodešel s prázdným hrnkem :-)

Součástí celého víkendu byla i velká soutěž Bikers Crown o 5 krásných cen. Hlavní cenu - OLED televizi Philips s rozlišením 4K, vyhrála nesmírně šťastná výherkyně paní Matysková. Slosování proběhlo v neděli v 16 hodin a mohli jste jej sledovat online na facebooku Bíkers Crown. Níže uvádíme seznam šťastných výherců:

Seznam výherců:

1. cena - Televize 55" s rozlišením 4K OLED TV PHILIPS v hodnotě 45.000 Kč - výherkyně Světla Matysková
2. cena - Akční kamera LAMAX X10.1 v hodnotě 4.900 Kč - výherce Václav Fuščič
3. cena - Akční kamera LAMAX X9.1 v hodnotě 3.690 Kč - výherce František Lexa
4. cena - Akční kamera LAMAX X8.1 v hodnotě 3.690 Kč - výherce Ivana Sedlářová
5. cena - Reproduktor LAMAX MusiCan1 v hodnotě 1.490 Kč - výherce Lukáš Melichar

Věříme, že jste si výstavu Motosalon užili stejně tak jako my a doufáme, že nás přijdete brzy navštívit i na naše prodejny Bikers Crown, kterých máme v současné době 12 po celé České republice. Naše pobočky jsou otevřeny každý den po celý rok 7 dní v týdnu! Velice rádi se vás na nich ujmou naši proškolení prodejci, kteří vám ochotně poradí s výběrem. 

Níže vám nabízíme pár fotografií z výstavy:

 

V Bikers Crown vám nabízíme oba způsoby nákupu, protože každý má svá specifika a výhody a je jen na vás, který si vyberete. Jako jedni z mála ale nabízíme naprosto STEJNÉ CENY jak na eshopu, tak i našich kamenných prodejnách. 


Na prodejny


Přejít do eshopu

 

Během 19ti letého působení jsme se stali výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro ČR a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30ti. Najdete u nás produkty od prémiových světových výrobců jako je Alpinestars, Shoei, Premier, Trilobite, Macna, Fox, Caberg, Falco, Ipone a spousty dalších. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pomáháme zvyšovat zážitek, komfort a bezpečnost při jízdě na motocyklu, od roku 2000

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem motocyklového oblečení, příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Během 19 letého působení jsme se stali významným exportérem našich značek a výhradním importním distributorem více než 40 světových značek pro Českou republiku a Slovensko a oficiálním dealerem dalších 30 značek. Máme velkoobchodní distribuci v dealerské síti prodejen a servisů, vlastníme síť vlastních maloobchodních prodejen. Nabízíme profesionální a zodpovědný přístup ke všem našim zákazníkům, věrnostní program pro stávající zákazníky a profesionální e-shop se skladovým zbožím. 

U nás najdete VŠE PRO MOTORKÁŘE!

TOP značky v naší nabídce

Caberg
Shoei
AGV
Nexx
Premier
Simpson
XRC
Nitro
Spyke
Alpinestars
Macna
Trilobite
FOX
Acerbis
Five
Nazran
Forcefield
Ipone
Rusty Pistons
MX Agresive
Remus
Hyperpro
Bike-Lift
BC Battery Controller
Kriega
Shad
Pack´n go
Sparks
100%
EVS
Protaper
Polisport
Accel
Falco
Exustar
Milwaukee
Koso
Kellermann
Ögon
Lethal Threat
ZanHeadger
Winker Lamps
Luma
Print
Emgo
Easybat
Ison
Alpine
Thor
NGK
Champion
Nitro
Yuasa
Goldfren
Venhill
Moira
Brübeck
Healtech
Interphone
Steel
Motul
Muc-Off
Slime
Hiflo Filtro
Bike it
Lamax